Pobyt, který je hrazen vaší zdravotní pojišťovnou. Lázně Poděbrady, a.s. mají smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami České republiky.
Pobyt, který je hrazen vaší zdravotní pojišťovnou. Lázně Poděbrady, a.s. mají smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami České republiky. Dětští pacienti jsou od poplatků osvobozeni.
Jedná se o lůžkovou lázeňskou léčebně rehabilitační péči, při které pojišťovna hradí:
Komplexní péče je čerpána v rámci pracovní neschopnosti v délce stanovené indikačním seznamem.
Při opakovaném pobytu lze na doplatky v rámci komplexní lázeňské péče je možné uplatnit 10% slevu Klubu Lázní Poděbrady, a.s. Není možné uplatnit žádné jiné slevy. Více informací o Klubu včetně registrace.
Tento pobyt nabízíme v jednom z následujících hotelů:
většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě. Platit lze převodem nebo platební kartou.
v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.
Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.
Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.
Naše lázně vlastní centrální parkoviště za Hotelem Libenský. Parkovací místo nerezervujeme a nelze ho garantovat.
Od 17. 11. 2024 - 28. 2. 2025 probíhá rekonstrukce a parkoviště je pro veřejnost uzavřeno. Vjezd pro klienty je dočasně z ulice Fügnerova. Povolenky pro vjezd na parkoviště obdržíte v recepci hotelu, na kterém jste ubytovaní.
Několik parkovacích míst je i u Hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.
Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.
Od poplatku jsou osvobozeny:
Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.
akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.
apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.
naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.
Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály. Při objednávce pobytu umožňujeme platbu přes platební bránu nebo Apple Pay a Google Pay.
pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.
námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.
Bohoslužby probíhají pravidelně v Římskokatolickém proboštském kostele Povýšení sv. Kříže v Poděbradech. Zde je také možnost duchovního rozhovoru příp. komentovaná prohlídka kostela ve vybraných termínech (po předchozí telefonické domluvě).
Navštívit je možné také Římskokatolickou farnost v nedaleké Libici nad Cidlinou - rodišti sv. Vojtěcha (od května do prosince).
Kontakt:
ICLic.Mgr.Petr Kubant, probošt
Palackého 72/23, Poděbrady
Mobil: 731 800 196
Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.
v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Poukazy na hodnotu můžete také zaplatit rovnou online platbou. Více informací o našich dárkových poukazech.
pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.
pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.
Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.
Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům pobytu Komplexní léčebný pobyt pro dospělé posíláme žádost o recenzi.
Za poslední rok nám odpovědělo 700 klientů a 687 z nich bylo s pobytem spokojeno.
Přečtěte si recenze:
Procedury a péče rehabilitačních pracovníků byla perfektní. Zlepšit by se měla koupelna. Sprchy by neměly stříkat po celé koupelně i když je zatažený závěs. I ten by mohl být širší.
Zobrazit pokračování…Procedury a péče rehabilitačních pracovníků byla perfektní. Zlepšit by se měla koupelna. Sprchy by neměly stříkat po celé koupelně i když je zatažený závěs. I ten by mohl být širší.
28. březnapersonál v jidelně dobrý i sestry při procedurách příjemné ale dvě jidla se nedala jíst
Zobrazit pokračování…personál v jidelně dobrý i sestry při procedurách příjemné ale dvě jidla se nedala jíst
27. březnaVelmi příjemný personál RC Máj, čistota pokojů i skvělé jídlo - to bych rozhodně vyzdvihl. 2x se mi stalo, že jsem dostal jiné jídlo než jsem si objednal, ale to je jen drobnost. Díky za skvělou péči.J. Valošek
Zobrazit pokračování…Velmi příjemný personál RC Máj, čistota pokojů i skvělé jídlo - to bych rozhodně vyzdvihl. 2x se mi stalo, že jsem dostal jiné jídlo než jsem si objednal, ale to je jen drobnost. Díky za skvělou péči.J. Valošek
27. březnaPobyt proběhl v pořádku jen nechápu jak je možné dát nově príchozího silně nachlazeného pacienta do společného pokoje. Odjížděl jsem s teplotou .kašlem, únavou a bolestí celého těla.
Zobrazit pokračování…Pobyt proběhl v pořádku jen nechápu jak je možné dát nově príchozího silně nachlazeného pacienta do společného pokoje. Odjížděl jsem s teplotou .kašlem, únavou a bolestí celého těla.
26. březnaVše hodnotím kladně,mírně výhrady ke snid.meny(3druhy uzenin)stále dokola(spíš bych přivítal více druhů sýrů.Jinak naprostá spokojenost včetně ostatních služeb.
Zobrazit pokračování…Vše hodnotím kladně,mírně výhrady ke snid.meny(3druhy uzenin)stále dokola(spíš bych přivítal více druhů sýrů.Jinak naprostá spokojenost včetně ostatních služeb.
26. březnaMusim pochvalit vsechny sestricky na vsech procedurach, ktere jsem mela moznost navstivit mile, vstricne, ochotne, mila a vlidna byla i obsluha v jidelne, pani pokojska vzorna, vyborna pani doktorka Rybackova a nesmim zapomenout na vzdy vzorny uklid pokoje, diky za relaxaci a odpocinek zdravim L…
Zobrazit pokračování…Musim pochvalit vsechny sestricky na vsech procedurach, ktere jsem mela moznost navstivit mile, vstricne, ochotne, mila a vlidna byla i obsluha v jidelne, pani pokojska vzorna, vyborna pani doktorka Rybackova a nesmim zapomenout na vzdy vzorny uklid pokoje, diky za relaxaci a odpocinek zdravim L Novakova
26. březnaDobrý den. Začnu tím, co bylo skutečně skvělé a to jsou zaměstnanci, od MUDr.Rybáčkové až po paní pokojskou na druhém patře v nové budově. Protože nevím, zda máte pod správou i Letní lázně, nebudu se rozepisovat o strohém až nepříjemném jednání na recepci. Jinak vše v přádku co se ostatních…
Zobrazit pokračování…Dobrý den. Začnu tím, co bylo skutečně skvělé a to jsou zaměstnanci, od MUDr.Rybáčkové až po paní pokojskou na druhém patře v nové budově. Protože nevím, zda máte pod správou i Letní lázně, nebudu se rozepisovat o strohém až nepříjemném jednání na recepci. Jinak vše v přádku co se ostatních zaměstnanaců v L.l. a G.Rexu týče. Co mne zarazilo bylo křeslo a židle v pokoji. Křeslo prasklé tak, že ničilo oblečení, židle z koženky oloupaná, vytrhaná spodní výplň. Musela jsem řešit tak, že jsem přes křeslo a židli přehazovala ručníky. Z postele jsem měla modřiny na bocích, pera z proležené matrace byla ostrá. Po týdnu mi pomohla paní pokojská, dala mi jednu tenčí matraci na tu starou. Na dveřích jsou tak silná pera, že zavírají sama. Myslím, že většina lidí nezavírá klikou, ale dveře jen pustí, takže hrozné rány od půl šesté ráno, kdy starší lidé nespí a jdou se třeba projít na chodbu. To samé večer. Z lázní jsem se vracela totálně nevyspalá. Když je na patře tolik pokojů a to samé je slyšet i z horního poschodí i dusot člověka, který bydlel nade mnou o patro výš je to víc než nemilé. Píšu o jednolůžkovém pokoji 255 za který jsem i přes KLP zaplatila 13.000 Kč. Jídlo hodnotím jako průměrné, vím, že při součaných cenách nejde dělat zázraky. Kladně hodnotím přístroje na kávu a snahu alespoň nějaké zeleniny. První dva dny člověk v hotelu Libenský neskutečně tápe a bloudí. Po týdnu se to už dá zvládat, ale lituji staré lidi, kteří už nemají takový smysl pro orientaci. I když i já jsem stará neustále jsem musela někoho, kdo si nevěděl rady kam a kudy jít, navigovat a vysvětlovat. Také jsem nepochopila, jaký smysl má rezervovat si při tanečním večeru místo v kavárně. A platit vstup. A ještě jedna věc mi vadila a předpokládám, že vadí všem klientům. Při vstupu do hotelu je spousta schodů než se dostanete k recepci. Kufr táhnete do schodů, pokud je těžší, zničíte mu kolečka. U Zámečku jsou krásné pohodlné nájezdy, tady by stačily pouhé dva pruhy (ne všichni přijedou autem a než si vyloží tak dostanou kartičku). Další problém, za který hotel nemůže bylo, že za celou dobu mého pobytu se vedle hotelu předělávalo parkoviště. Rachot těžkých strojů, řezání betonu, ježdění nákladních aut, prach. I v sobotu. Když krátce zhodnotím pobyt - přijela jsem unavená z prodělané nemoci a odjížděla unavená z nevyspání. Nevím, zda se někomu chtělo popisovat takto sáhodlouze nedostatky, je to mířeno spíš na vedení hotelu než abych někoho odrazovala od léčení. Fotky raději neposílám, i když jsem si vše nafotila.
25. březnaDěkuji zaměstnancům Lázní za jejich služby. Příjemné a na velmi dobré úrovni jsou jednotlivé procedury, Strava dostatečná a kvalitní, vč. obsluhy. Ubytování dostatečné, ale vybavení hotelu by si zasloužilo po asi 30ti letech vylepšení a změnu. Snaha a dobrá práce pokojských už to…
Zobrazit pokračování…Děkuji zaměstnancům Lázní za jejich služby. Příjemné a na velmi dobré úrovni jsou jednotlivé procedury, Strava dostatečná a kvalitní, vč. obsluhy. Ubytování dostatečné, ale vybavení hotelu by si zasloužilo po asi 30ti letech vylepšení a změnu. Snaha a dobrá práce pokojských už to nedožene. Stavební stav budov Lázní je spíše špatný až žalostný (kavárna Viola, hotel G Rex, prostranství před hotelem Chariclea - mlatové chodníky jsou spíše blátivé a chybí veřejné osvětlení...). Prostor před vstupem do Letních lázní je velmi smutný a zanedbaný. A přitom je to v centru. Je velmi znát nespolupráce města a Lázní. Ještě jednou děkuji těm, kteří se starají o hosty. Petr Linart
25. březnaV lázních jsem byla v rehabilitačním centru Máj. Perfektní hodnotím rehabilitační péči i přístup rehabilitačních pracovníků. Lékařská péče už byla horší. Arogantní a nepříjemný pan doktor, pokud po něm někdo něco chtěl. Dále hodnotím velmi špatně jídlo i přesto, že byl výběr ze čtyř jídel. Snídaně…
Zobrazit pokračování…V lázních jsem byla v rehabilitačním centru Máj. Perfektní hodnotím rehabilitační péči i přístup rehabilitačních pracovníků. Lékařská péče už byla horší. Arogantní a nepříjemný pan doktor, pokud po něm někdo něco chtěl. Dále hodnotím velmi špatně jídlo i přesto, že byl výběr ze čtyř jídel. Snídaně výběr čtyři kolečka salámu, sýru nebo pomazánky. Vejce jednou týdně, jedno natvrdo a ještě jste si to museli čtyři dny dopředu navolit. Pití snídaně ovocný čaj nebo káva , oběd sladká šťáva nebo voda, ale večer už byl k pití pouze teplý sladký ovocný čaj voda už ne. Pokud jste požádali o vodu byl problém máme prý pití na stole.
25. března